KIERUNKI KSZTAŁCENIA

ROK SZKOLNY ROZPOCZĘTY!!!

Pierwszego września uczniowie Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim uroczyście przywitali nowy rok szkolny 2015/2016. Na uroczystości w swoim przemówieniu Dyrektor Szkoły, mgr Teresa Biernat, powitała w sposób szczególny uczniów którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły. Wraz z uczniami zostali powitani goście: Jerzy Bielecki-Starosta Powiatu Janowskiego, Proboszcz Parafii p. w. św. Jana Chrzciciela ks. kan. dr Jacek Staszak, Przewodnicząca Rady Rodziców i nauczyciele. Wszyscy otrzymali życzenia sukcesów w nowym roku szkolnym, a pierwszoklasiści - ciekawych wrażeń w nowej szkole. Pani Dyrektor skierowała też kilka słów motywacji do tegorocznych maturzystów przed którymi ważny w ich życiu egzamin-matura, a co za tym idzie- intensywna i sumienna praca.

Starosta Jerzy Bielecki podkreślił ogromny wkład pracy , który został włożony przez dyrekcję szkoły w tak intensywny rozwój placówki, a także odniósł się do wysokich wyników z egzaminu zawodowego. W ten sposób pogratulował Dyrekcji, pracownikom szkoły i absolwentom. Nie każda szkoła może poszczycić się tak efektownym naborem i rozwojem.

Z każdym rokiem widoczne są kolejne efekty, np w tym roku -budowa boiska szkolnego. Oprócz tych widocznych, również te mniej zauważalne, ale jak ważne- wzrost wyników na egzaminach zewnętrznych.

Spotkanie umilił wszystkim występ naszych szkolnych artystów przygotowanych pod kierunkiem nauczycieli; Jadwigi Pietras i Moniki Małyszy .Uczniowie poprzez ciekawy scenariusz przypomnieli o kończących się wakacjach i nadchodzących obowiązkach.

„Jeszcze jesteśmy w lesie
i leżymy na plaży...
Pozwól przed pierwszą lekcją-
powspominać, pomarzyć!
A za chwilę nad książką
pochylimy znów głowy...
bo już słońce przez okno
świeci blaskiem wrześniowym.”

Galeria zdjęć

Copyright © Zespół Szkół w Janowie Lubelskim
Wykonanie i administracja: mgr inż. Michał Łukasz